| Subcategorie | 01. Verstelbaar |
|---|---|
| IND/RES | Beide |
| Volle verpakking | 30 |
| Eenheid | Paar (2) |
| Gewicht / eenheid | 1,5kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Hoogte | 208mm |
| Lengte | 73mm |
| Breedte | 43,5mm |
| Dikte | 2,5mm |
| Productfamilie | 13 Bottom brackets |
| Verstelbaar | Ja |
| Max. kabel diameter | 5mm |
| Max. deurgewicht | 275kg |
| Commerciële omschrijving | 11mm looprolas |
| Technische omschrijving | Looprolhouder kan tijdens montage (met looprol) apart gemonteerd worden. Hefkabel met schroefoog aan console bevestigd voor lengteafstelling. Kabelgeleiding met grote radius, mooi glad. Geleverd incl 2xM10 oogbouten (1050B), 4 moeren, 2 looprolhouders, Maximale kabelbelasting (5 mm) is bepalend. vo |