| Subcategorie | 07. Overig |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Volle verpakking | 50 |
| Eenheid | Stuk (1) |
| Gewicht / eenheid | 0,80kg |
| Materiaal | Gegalvaniseerd Staal |
| Hoogte | 471mm |
| Breedte | 26mm |
| Dikte | 1,5mm |
| Productfamilie | a 001 |
| Railbreedte | 2" |
| Commerciële omschrijving | R300, 0°, 1,5mm, verzinkt |
| Technische omschrijving | Bocht voor RSC bolted. Symmetrisch en kan dus zowel links als rechts worden aangebracht. Het is een losse bocht om de voorraad te minimaliseren en het transport te optimaliseren. |