| Sottocategoria | 02. Zincato |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | Entrambi |
| Imballaggio completo | 1 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 32,4kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Colore | Nero |
| Lunghezza | 3250mm |
| Famiglia prodotti | a 055 |
| Diametro interno | 67mm |
| Diametro filo molla | 7mm |
| Descrizione tecnica | Produced by FlexiForce. Spring wire has, after coiling, received heat treatment. Also available in powder coated or natural. And fix-to-size assembled. |