| Industriale/Residenziale | IND |
|---|---|
| Imballaggio completo | 100 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 0,35kg |
| Colore | Nero |
| Altezza | 90mm |
| Lunghezza | 150mm |
| Larghezza | 90mm |
| Descrizione commerciale | This spring filler is only suitable for3 3/4"- 1” springs. It can be adjusted to length by clicking the segments together. The big advantage: significantly less noise from spring rattle, especially at higher speeds. Allows transport of the spring with shaft, as the stiffness of the tube is otherwise lacking. Suitable for 3 3/4"- 1” shafts. Value Pack Silent |