| Industriale/Residenziale | Entrambi |
|---|---|
| Imballaggio completo | 1 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 12,5kg |
| Diametro interno | 25,4mm |
| Peso max. porta | 130kg |
| Alimentazione | 1x230V |
| Marcatura | Liftmaster |
| Descrizione commerciale | Operator for small industrial doors or intensively used garage doors, for instance in shared parking garage doors. Complete package with integrated WiFi for easy set up with MyQ. |
| Descrizione tecnica | Incl. 2x4-channel remote control, coupling, e-lock and MyQ radio LED coutresy light. Can be extended with optional LiftMaster battery back-up. Standby power only 2,6W. |