| Sottocategoria | 03. ISC bolted tracks |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | IND |
| Imballaggio completo | 125 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 0,095 kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Lunghezza | 110mm |
| Larghezza | 60mm |
| Spessore | 2mm |
| Famiglia prodotti | a 006§ |
| Larghezza guida | 2" |
| Marcatura | 870H11 FF |
| Descrizione commerciale | Part of ISC bolted tracks, for 40-80mm panels |
| Descrizione tecnica | ISC tracksets are applied with a fixed lower and upper wedge. See technical handbook for track details. Use this plate for wedge sizes 75-135mm |