| Sottocategoria | 03. Angolare Verticale - Others |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | RES |
| Imballaggio completo | 24 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 8,61kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Altezza | 40mm |
| Lunghezza | 3000mm |
| Larghezza | 100mm |
| Spessore | 2mm |
| Famiglia prodotti | a 029 |
| Descrizione tecnica | Wall profile to create mounting surface for vertical tracks when there is not enough side space. The profile also covers wall deviations on the outside. Pre-painted white, ready to install. Contains several slotted holes for easy fixation on the inside. Fits to all RSC tracksets. |