| Sottocategoria | 03. Angolare Verticale - Others |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | IND |
| Imballaggio completo | 50 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 16,3kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Altezza | 85mm |
| Larghezza | 90mm |
| Spessore | 2mm |
| Famiglia prodotti | a 026 |
| Descrizione tecnica | Replaces 9K4500 and 9K6500 profiles. Vertical angle profile for mounting tracks to the wall. Updated with holes that are suitable for use with 3 inch bolted tracks. |