| Industriale/Residenziale | Entrambi |
|---|---|
| Imballaggio completo | 3000 |
| Unità | Unita (100) |
| Peso / Unità | 0,05kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Lunghezza | 16mm |
| Larghezza | 15mm |
| Coppia max. | 13Nm |
| Descrizione commerciale | Hinge connection solution |
| Descrizione tecnica | It eliminates the need for traditional bolt/nut assembly, ensuring faster installation, fewer components and a stable, repeatable result. Fast installation, fewer loose parts, high reliability |