| Sottocategoria | 01. Mandrini |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | Entrambi |
| Imballaggio completo | 25 |
| Unità | Set (4) |
| Peso / Unità | 0,54kg |
| Materiale | Alluminio |
| Famiglia prodotti | a 002 |
| Diametro interno | 1" |
| Coppia max. | 20Nm on setscrew |
| Diametro esterno | 51mm |
| Diametro filo molla | 4,5mm - 6mm |
| Marcatura | Rosso = Destra , Nero = Sinistra |
| Descrizione commerciale | Replaces FF200TAI, FSW51 |
| Descrizione tecnica | Universal. Per set 2 winding cones and 2 stationary cones. Centre line of fixing holes of stationary cone is 86mm. Cones are marked red and black and are provided with two installed fixing screws. |