| Sottocategoria | 01. Maniglie |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | Entrambi |
| Imballaggio completo | 40 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 0,15kg |
| Materiale | Plastica |
| Colore | Nero |
| Altezza | 58mm |
| Lunghezza | 65mm |
| Larghezza | 240mm |
| Famiglia prodotti | a 005 |
| Spessore pannello | 40mm - 42mm |
| Descrizione tecnica | Distinctive and modern design. Besides ergonomic design, construction is very solid. The delivery includes an inside grip, outside grip and 4 screws. On request: other colors. |