| Sottocategoria | 09. Slitta |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | RES |
| Imballaggio completo | 50 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 0,09kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Larghezza | 60mm |
| Spessore | 2,5mm |
| Famiglia prodotti | a 112 |
| Unità interassiale | 40mm |
| Marcatura | 420S FF |
| Descrizione commerciale | 11mm roller shaft |
| Descrizione tecnica | Roller slide which allows installation and replacing the roller without replacing the complete bracket. |