| Sottocategoria | 08. Profilo di sospensione |
|---|---|
| Industriale/Residenziale | Entrambi |
| Imballaggio completo | 125 |
| Unità | Unita (1) |
| Peso / Unità | 0,17kg |
| Materiale | Acciaio zincato |
| Altezza | 45mm |
| Larghezza | 200mm |
| Spessore | 2,5mm |
| Famiglia prodotti | a 085 |
| Descrizione tecnica | Suitable for suspension profiles 48SU and 50SU. Provided with 8,5mm round holes and slotted 8,5x25mm holes. The cut-outs at the sides serve to bend into the required shape for a quick connection. |