| Alkategória | Yale Powr |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 7kg |
| Termékcsalád | a 002 |
| Max. kapusúly | 15m2, 160kg |
| Max. teljesítmény | 1000N |
| Tápfeszültség | 230/240V |
| Jelölés | Yale |
| Kereskedelmi megnevezés | Fenntartható és megbízható Yale Powr kapumozgató motor. Max. kapusúly: 160kg. Yale WiFi kapcsolathoz előkészítve. |
| Műszaki leírás | Automata zárás és kényelmes személybejáró megvilágítás funkció. |