| Alkategória | 02. Fix |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,73kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 100mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Állítható | Nem |
| Belső átmérő | 32mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 326Nm |
| Tengelyméret | 1 1/4" |
| Jelölés | FF 706ST100 |
| Műszaki leírás | 1,25" tengelyekkel alkalmazható. Horganyzott öntvényacél. M8-as csavart valamint önzáró anyát alkalmaz. (13-as kulcs). Hosszú hornyos kialakítású a tengely megfelelő elhelyezése miatt. |