| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 14 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,02kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 80mm |
| Szélesség | 96mm |
| Termékcsalád | a 002 |
| Állítható | Igen |
| Belső átmérő | 32mm |
| Kulcshorony / Kulcshorony nélkül | Igen |
| Max. nyomaték | 290Nm |
| Tengelyméret | 1 1/4" |
| Jelölés | FF 704ST |
| Műszaki leírás | 1,25" tengelyekkel alkalmazható. Horganyzott öntvényacél. A tengely két részét M8-as csavar tartja össze. |