| Alkategória | 04. Távtartó gyûrû |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,001kg |
| Anyag | POM |
| Szín | Fekete |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | a 061 |
| Belső átmérő | 11mm |
| Külső átmérő | 19mm |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | b=4mm |
| Műszaki leírás | Ügyes megoldás a távtartó gyűrűk görgőtengelyekre való felszerelésére. A műanyagból készült, nyitott gyűrű beszerelés után is felpattintható a 11 mm-es görgőtengelyre. Tökéletes a telepített kapu oldalmozgásainak beállításához |