| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 2500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 16mm |
| Termékcsalád | a 039 |
| Kereskedelmi megnevezés | M6x16mm, 2mm square |
| Műszaki leírás | Several M6 connections, such as corner bracket on end of horizontal track. |