| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,9kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 35mm |
| Termékcsalád | a 005 |
| Max. nyomaték | 10Nm |
| Külső átmérő | 6,3mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 6.3x35mm, with knurled ring |
| Műszaki leírás | Önmetsző csavar zsanér, alsó konzol, felső görgőtartó panelhez való rögzítéséhez. |