| Alkategória | 01.Csavar |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1500 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,6kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 16mm |
| Termékcsalád | a 003 |
| Max. nyomaték | 10Nm |
| Külső átmérő | 6,3mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 6.3x16mm, with knurled ring |
| Műszaki leírás | Zsanérok, konzolok és alkatrészek panelre szereléséhez. Figyelem! Tartsa be a maximális nyomatékot nehogy megsérüljön a panel vagy maga a csavar. |