Kapocslemez, levehető
Dupla, galvanizált, 95x40x5mm
| IND/RES | MINDKETTŐ |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,143kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 95mm |
| Szélesség | 40mm |
| Vastagság | 5mm |
| Termékcsalád | a 091 |
| Max. nyomaték | 23Nm |
| Jelölés | 1027PB |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of ISC industrial hardware, 2x preinstalled bolt M8x20mm |
| Műszaki leírás | Könnyen felszerelhető az 5C és 215C profilokra. Nincs többé vesződség, ha a vasalat rögzítése után még szerelni kell. Könnyen beakasztható. A kialakításának |