| Alkategória | 01. Láncos emelõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 7,7kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 199mm |
| Hossz | 165mm |
| Szélesség | 74mm |
| Termékcsalád | 1 Chain hoists |
| Középponti távolság | 85mm |
| Belső átmérő | 25,7mm |
| Max. kapusúly | 350kg |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | FF 720-2 |
| Műszaki leírás | Alternatívát kínálunk a jelenleg a piacon lévő láncos emelők mellé, beleértve cégünk 721A, 722A és 724-es termékét. Kialakításuk lehetővé teszi ugyanazon alkatrészek hatékony felhasználását. A kialakítás ésszerűsítése kedvező árszintet eredményezett |