| Alkategória | 01. Kötélcsiga |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 24 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,44kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 90mm |
| Hossz | 157mm |
| Szélesség | 68mm |
| Termékcsalád | 08 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Max. kapusúly | 126kg |
| Jelölés | TST1PL |
| Kereskedelmi megnevezés | A teljes lakossági RSC-T 2.0 rendszer része |
| Műszaki leírás | A 915VL függőleges szögprofilra telepíthető. Kábelek vezetése és rögzítése. A rögzítéshez elegendő beakasztani a kábelt. A támasztócsap a 915VL furatmintájába illeszkedik. Szerepel a RSCVT(C)….Z sínszettekben |