| Alkategória | Sensors and safety |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,12kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 2mm |
| Hossz | 30mm |
| Szélesség | 50mm |
| Termékcsalád | a 079 |
| Jelölés | Witt |
| Kereskedelmi megnevezés | on vertical track |
| Műszaki leírás | A konzol megakadályozza, hogy a panel a spirálkábelt megsértse. A konzol már rendelhető. Tökéletes kiegészítője a már raktáron lévő fehér vagy fekete spirálkábelünknek. |