| IND/RES | MINDKETTŐ |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 12,5kg |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 130kg |
| Tápfeszültség | 1x230V |
| Jelölés | Liftmaster |
| Kereskedelmi megnevezés | Operator for small industrial doors or intensively used garage doors, for instance in shared parking garage doors. Complete package with integrated WiFi for easy set up with MyQ. |
| Műszaki leírás | Incl. 2x4-channel remote control, coupling, e-lock and MyQ radio LED coutresy light. Can be extended with optional LiftMaster battery back-up. Standby power only 2,6W. |