| Alkategória | Tartózkodási alkatrészek |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 6 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,8kg |
| Anyag | Alunox |
| Hossz | 40mm |
| Szélesség | 20mm |
| Termékcsalád | a 056 |
| Kereskedelmi megnevezés | L=5000mm |
| Műszaki leírás | LED fényfüggöny csúcsminőségű LED izzókkal, mely a garázskapu szemöldök részére könnyen felszerelhető. A csomag tartalmazza a 240V-os elektromos adaptert és 2x2m kábelt. Kérésre méretre vágjuk. |