| IND/RES | IND |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 30 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,638kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 43mm |
| Hossz | 114mm |
| Szélesség | 271mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 047 |
| Jelölés | 300PB FF |
| Műszaki leírás | Bracket for mounting motor to rail, no wall mounting. |