| Alkategória | 02. Ipari - NL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 2 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 14,9kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 175mm |
| Termékcsalád | 10 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | (2 v.) H max.= 7000mm, 900kg. -- (0.5 v.) H max.= 8500mm, 750kg |
| Külső átmérő | 340mm |
| Biztonsági menet | 0.5 |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | Max emelési magasság magasság 2 biztonsági menettel 7000mm. További információért nézze meg dob adatait. |