| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 18 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 0,8kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 68mm |
| Termékcsalád | 01 Cable drums |
| Belső átmérő | 26mm |
| Max. kábelátmérő | 4mm |
| Max. kapusúly | 340kg |
| Külső átmérő | 123mm |
| Biztonsági menet | 0.5 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | A kábel aluminium kábelvéggel ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető. A dob fixen rögzített a a tengelyhez 2x3/8" csavarral. |