| Alkategória | Transport |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 200 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,93kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 470mm |
| Szélesség | 470mm |
| Termékcsalád | a 031 |
| Jelölés | WT470 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | w=470mm |
| Műszaki leírás | A kapugyártó cégek már mind találkoztak azzal a kihívással, hogyan lehet az előreszerelt szekciókat sérülésmentesen leszállítani a beszerelés helyszínére. Ez a konzol segíti a szekciók függőleges rögzítését, és strapabíró csomagolást biztosít. |