| Alkategória | 03. Háromszög-lemez |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 3,37kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 350mm |
| Hossz | 450mm |
| Szélesség | 55mm |
| Termékcsalád | a 027 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | 355R FF |
| Műszaki leírás | A konzol a falhoz és a fali profilhoz rögzítendő. Ovális furatokkal a többféle zártszelvényhez való rögzítés miatt (80K, 120K.) |