| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 42mm |
| Szélesség | 28mm |
| Termékcsalád | a 017 |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Jelölés | IP67 |
| Műszaki leírás | Használható a 2" és 3" kábelszakadásgátlóhoz (kivéve 444-es). Megállítja a motort mihelyt működésbe lép. Egyaránt védi a kaput és a motort. 0.5 méteres kábelt is tartalmaz (2-magos). |