| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 3,8kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 210mm |
| Hossz | 91mm |
| Szélesség | 70mm |
| Termékcsalád | a 010 |
| Állítható | Igen |
| Max. kapusúly | 750kg |
| Tengelyméret | 11mm |
| Sínszélesség | 2" |
| Kereskedelmi megnevezés | excl. bolt/nut |
| Műszaki leírás | Az eszköz alkalmas a 2' vasalathoz valamint a 11mm átmérőjű görgőtengelyhez. További információért nézze meg a használati utasitást. |