| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 6,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 300mm |
| Hossz | 118mm |
| Szélesség | 105mm |
| Termékcsalád | a 015 |
| Állítható | Nem |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Max. kapusúly | 750kg |
| Tengelyméret | 11mm |
| Sínszélesség | 3" |
| Műszaki leírás | Az eszköz alkalmas a 3' vasalathoz valamint a 11mm átmérőjű görgőtengelyhez. Kábelrögzités (nem állitható) M10es csavarral ás anyával (tartozék). További információért nézze meg a használati utasitást. |