| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,16kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 60mm |
| Szélesség | 16mm |
| Termékcsalád | a 011 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Műszaki leírás | Állítható kábelszakadás-elleni védelemhez |