| Alkategória | 04. Közbensõ zsanér, Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,10kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Középponti távolság | 45mm |
| Műszaki leírás | helyettesíti 450H304 |