| Alkategória | 03. Közbensõ zsanér, Kingspan |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,12kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 021 |
| Középponti távolság | 45mm |
| Panelmárka | Kingspan |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | stainless steel |