| Alkategória | 09. Csúszka |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 61mm |
| Termékcsalád | a 117 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Jelölés | 423SZW FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Included in complete side hinges: 421CZW10R, 423CZW10R, 424CZW10R, 425CZW |