| Alkategória | 09. Csúszka |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,17kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 18mm |
| Hossz | 125mm |
| Szélesség | 45mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 114 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Jelölés | 423DZ FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Applied on heavier doors with double hardware (hinges and endcaps). |