| Alkategória | 06. Szélsõ, Epco |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,28kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 70mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Panelmárka | Epco |
| Kereskedelmi megnevezés | side hinge, 40mm EPCO, w=70mm |
| Műszaki leírás | New design with improved quality and appearance |