| Alkategória | 07. Szélsõ, Kingspan |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 60 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,11kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Panelmárka | Kingspan / Epco / Thyssen |
| Kereskedelmi megnevezés | side hinge, set, 40mm EPCO/Kingspan/Thyssen, w=60mm |
| Műszaki leírás | New design with improved quality and appearance |