| Alkategória | 06. Szélsõ, Epco |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,23kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Panelmárka | Epco |
| Kereskedelmi megnevezés | base, W=60mm |
| Műszaki leírás | Base of hinge. To be completed with 423SZ slide and 1062M/1062B bolt/nut |