| Alkategória | 02. Közbensõ zsanér, Epco |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,1kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Termékcsalád | a 103§ |
| Panelmárka | Epco |
| Jelölés | 421HZ60 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | W=60mm |
| Műszaki leírás | Number of rows of intermediate hinges, depending on door width: w<2749mm = 1 row, w<3999mm = 2 rows, w<4999mm = 3 rows, w<5999mm = 4 rows, w<6999mm = 5 rows, w<7999mm = 6 rows, w<8999mm = 7 rows. |