| Alkategória | 09. Csúszka |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,09kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 112 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Jelölés | 420S FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft |
| Műszaki leírás | Roller slide which allows installation and replacing the roller without replacing the complete bracket. |