| Alkategória | 07. Felsõ |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 8,75kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 29mm |
| Szélesség | 52mm |
| Termékcsalád | a 015 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | Felső gumi - használható 1031, 1038, 1038-42, 1038H(W), 1030-(S)6090 és 1040-es alu profilokkal. |