| Alkategória | 05. SideStep/DoubleStep |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,8kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 40mm |
| Szélesség | 40mm |
| Vastagság | 3mm |
| Termékcsalád | a 076 |
| Kereskedelmi megnevezés | SideStep, L=3000mm |
| Műszaki leírás | Ez a szög profil lehetővé teszi, hogy csökkentsék darab kapcsolatban zárójelben a sarkokban az ajtó ajtófélfa 1033K2500. Rögzítés szegecsekkel. Szerelési utasítás áll rendelkezésre. |