| IND/RES | MINDKETTŐ |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 3000 |
| Egység | Darab (100) |
| Tömeg / egység | 0,05kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 16mm |
| Szélesség | 15mm |
| Max. nyomaték | 13Nm |
| Kereskedelmi megnevezés | Hinge connection solution |
| Műszaki leírás | It eliminates the need for traditional bolt/nut assembly, ensuring faster installation, fewer components and a stable, repeatable result. Fast installation, fewer loose parts, high reliability |