| Alkategória | 09. Kengyel |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 400 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,02kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Vastagság | 6mm |
| Termékcsalád | a 094 |
| Belső átmérő | 18mm |
| Kereskedelmi megnevezés | <100kg load |
| Műszaki leírás | Ez a kengyel rögzíti a kötelet az alsó konzolhoz (max 100kg teher) |