| Alkategória | 04. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,19kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 33,3mm |
| Hossz | 60mm |
| Termékcsalád | a 041 |
| Euro zárbetét / Nem euro zárbetét | Igen |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 17mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 1 side, DIN18252 |
| Műszaki leírás | Euro cilinder, mely a 669S-hez (638-40BL-hez) rendelhető. |