| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 2,5kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Hossz | 200mm |
| Vastagság | 38mm - 43mm |
| Termékcsalád | a 009 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 110mm |
| Kereskedelmi megnevezés | only central lock, excl. euro cylinder |
| Műszaki leírás | Built-in handle. Nice design. Perfect solution for doors with LHR (RES70,RXR, RSC). Also for small industrial HL or VL door without break away. Finishing touch! |